Prosím zvolte stránku, na kterou chcete přejít:

Metody na zvětšení penisu17. února 2010. Naše internetové stránky byly od počátku vytvářeny tak, aby sloužily jako zdroj informací o dostupných neoperativních metodách zvětšení penisu.

Ještě před nedávnem byly možnosti zvětšení penisu omezené pouze na tlakovou pumpu a chirurgický zákrok. Dnes však již existují účinné a bezpečné výrobky bez vedlejších účinků – tablety a extensory (prodlužovače).

Samozřejmě ne všechny výrobky a metody fungují stejně, navíc jsou mezi nimi často také obrovské rozdíly v kvalitě. Proto je tu pro vás sekce „Srovnání“, kde najdete nejdůležitější informace o jednotlivých výrobcích přehledně uvedené v tabulce.

Jestliže máte jakékoli otázky nebo pochyby, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme

.

Tyto informace poskytované na našich webových stránkách slouží k informování čtenářů o způsobech léčby, chlácholí a souvisí s novinkami o penisech. V žádném případě tyto informace nepředstírají, nenahrazují rady nebo potřeby ve vztazích mezi lékařem a jeho pacientem. Zvetsenipenisu.org není zodpovědný za škody, které jsou způsobeny jakoukoliv léčbou, ani žádnou informací poskytnuté na těchto webových stránkách bez lékařského nebo odborného dohledu na léky. Jestli máte podezření, že máte nějaký zdravotní problém jako je například srdce, vysoký krevní tlak, nebo další zdravotní problémy, nepoužívejte žádný produkt, bez předchozí porady s odborníkem. Tyto produkty se nesnaží léčit, nejsou prevencí, a nevyléčí jakoukoliv nemoc nebo onemocnění.