feromony

Zdroj: Dr. Salguero Recenze Dr. Salas (Urolog)
(Zvetsenipenisu.org) urolog a sexuolog (Ne kolegiální: 4517 - 9)
(Ne kolegiální: 22831)

Prosím zvolte stránku, na kterou chcete prejít:

Bře. 25, 2010. Sexuálně atraktivní feromony jsou produkty, které jsou prodávány ve formě parfému. Tyto feromony nahrazují vůně vylučované lidským tělem. Ženy budou ohromeny těmito feromony, které dělají muže více sexy v jejich očích.

Studie prokázali efektivnost feromonů, že opravdu fungují. Vůně feromonů je zachycena nosním orgánem, který později komunikuje s mozkem a způsobuje mnoho pocitů. Feromony jsou velmi efektivní produkty.

V případě, že uvažujete o koupi feromonů, doporučujeme Vám nahlédnout do části věnované feromonům, aby jste se dozvěděli více. Feromony jsou velice doporučeny.

Jestli máte nejaké pochybnosti spojené s feromony, nebojte se nám napsat..

Tyto informace poskytované na našich webových stránkách slouží k informování čtenářů o způsobech léčby, chlácholí a souvisí s novinkami o penisech. V žádném případě tyto informace nepředstírají, nenahrazují rady nebo potřeby ve vztazích mezi lékařem a jeho pacientem. Zvetsenipenisu.org není zodpovědný za škody, které jsou způsobeny jakoukoliv léčbou, ani žádnou informací poskytnuté na těchto webových stránkách bez lékařského nebo odborného dohledu na léky. Jestli máte podezření, že máte nějaký zdravotní problém jako je například srdce, vysoký krevní tlak, nebo další zdravotní problémy, nepoužívejte žádný produkt, bez předchozí porady s odborníkem. Tyto produkty se nesnaží léčit, nejsou prevencí, a nevyléčí jakoukoliv nemoc nebo onemocnění.